![Caudalie Vinergetic C+ 3 in 1 Vitamin C Energy Moisturizer 40ml](https://ilovepharmacy.gr/25777-large_default/caudalie-vinergetic-c-3-in-1-vitamin-c-energy-moisturizer-40ml.jpg)
![Caudalie Vinergetic C+ 3 in 1 Vitamin C Energy Moisturizer 40ml](https://ilovepharmacy.gr/25777-large_default/caudalie-vinergetic-c-3-in-1-vitamin-c-energy-moisturizer-40ml.jpg)
Caudalie Vinergetic C+ 3-in-1 Vitamin C Moisturiser 40ml
Ενυδατική κρέμα Vinergetic C+ φωτίζει και ενυδατώνει την επιδερμίδα ενώ την προστατεύει από τη ρύπανση.
Caudalie Vinergetic C+ 3-in-1 Vitamin C Energy Moisturizer Ενυδατική κρέμα προσώπου 40ml
Η Caudalie Vinergetic C+ Energy Moisturizer 40ml είναι ενυδατική κρέμα προσώπου που φωτίζει και ενυδατώνει την επιδερμίδα ενώ παράλληλα την προστατεύει από τη ρύπανση.
ΔΡΑΣΗ ΕΝΕΡΓΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ
Αποτελείται από 97% συστατικά φυσικής προέλευσης.
Κατάλληλο για όλους τους τύπους επιδερμίδας.
ΟΔΗΓΙΕΣ ΧΡΗΣΗΣ
Εφαρμόστε την ενυδατική κρέμα 3 σε 1 με βιταμίνη C Energy στο πρόσωπο και το λαιμό πρωί και βράδυ, μόνο ή μετά το serum σας.
Κατάλληλο για Vegan.
ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ
Aqua/Water/Eau, Coco-Caprylate/Caprate, Glycerin, Silica, Hexyldecanol, Hexyldecyl Laurate, Hexyldecyl Stearate, Shorea Robusta Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Extract, Methylpropanediol, Arachidyl Alcohol, Palmitoyl Grape Seed Extract, C12-16 Alcohols, Polyacrylate Crosspolymer-6, Behenyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Ascorbyl Tetraisopalmitate, Arachidyl Glucoside, Hydrogenated Lecithin, Lauryl Glucoside, Palmitic Acid, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Potassium Sorbate, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Phenylpropanol, Picea Abies Wood Extract, 1,2-Hexanediol, Sodium Phytate, Ci 77491 (Iron Oxides), Biosaccharide Gum-4.(310/027).
για αποστολές άνω των 39€
για αποστολές άνω των 59€
για αγορές με κάρτα από 100€
σε τραπεζικό σύστημα πληρωμών
Caudalie Vinergetic C+ 3-in-1 Vitamin C Moisturiser 40ml
Ενυδατική κρέμα Vinergetic C+ φωτίζει και ενυδατώνει την επιδερμίδα ενώ την προστατεύει από τη ρύπανση.
check_circle
check_circle